CENTRUM ZAWODÓW

CZARNA GÓRA RESORT

Centrum Zawodów wszystkich czterech etapów zlokalizowane będzie na terenie kompleksu narciarskiego Czarna Góra Resort w Siennej, co zapewni Wam niezwykle kompaktową formułę zawodów. W bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Zawodów znajdziecie bogate zaplecze noclegowe, zaczynając od nowoczesnych apartamentów z dostępem do basenów i strefy SPA, a kończąc na  bardziej przystępnych agroturystykach. Na wyciągnięcie ręki będziecie mieli bezpłatny parking oraz wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych takich jak chociażby Czarna Żmija, czyli najdłuższy w Polsce alpine coaster.

PARKING

W trakcie zawodów zapewniamy wygodny i bezpłatny parking dla wszystkich uczestników zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Zawodów. Maksymalna odległość z parkingu do Centrum Zawodów to 200 m.

LUXTORPEDA

Częścią dojścia na start podczas 2. i 3. etapu zawodów będzie wjazd super szybką koleją linową Luxtorpeda pod sam szczyt Czarnej Góry 1205 m n. p. m. Dzięki tej przejażdżce nie tylko uda Wam się pokonać ponad 360 m przewyższenia w trzy minuty, ale również zaobserwować niesamowite widoki na Masyw Śnieżnika i okolicę Stronia Śląskiego.

STREFA DZIECI

Podczas każdego etapu w Centrum Zawodów zorganizowana będzie Strefa dzieci z atrakcjami dla najmłodszych. Dostępna będzie tam również specjalna trasa Miniknat poprowadzona w pobliżu Centrum Zawodów. Zarówno wstęp do Strefy dzieci, jak i Miniknat są bezpłatne i dostępne dla chętnych bez konieczności wcześniejszych zapisów.