WOLONTARIAT

Sudety Cup to jedna z największych imprez w biegu na orientację w Polsce – co roku mamy na starcie prawie 1000 zawodników, a wraz z osobami towarzyszącymi przez cztery dni rywalizacji przewija się przez Centrum Zawodów jeszcze więcej osób. Taka liczba wymaga sporego wysiłku organizacyjnego. Naszym celem jest dalej rozwijać Sudety Cup i uczynić je jeszcze lepszą imprezą, dlatego poszerzamy grono organizatorów o wolontariuszy, którzy przy okazji naszych zawodów będą zdobywać szlify organizatorskie, a równocześnie dobrze się przy tym bawić.

KOGO SZUKAMY?

:: Potrzebujemy 6 osób do realizacji rozmaitych zadań – począwszy od prac biurowych, przez prace porządkowe, aż po bardziej fizyczne wyzwania. Pracę zaplanujemy tak, aby każdego dnia czekały na Ciebie nowe wyzwania. Jednocześnie gwarantujemy dobrą zabawę oraz chwile odpoczynku, podczas których będziesz mieć szansę zajadać się soczystymi arbuzami.
:: Minimalny wiek to ukończony 16. rok życia.
:: Znajomość biegu na orientację jest mile widziana, aczkolwiek nie jest wymagana.
:: Jeśli chcesz się zgłosić na wolontariat wraz z przyjaciółmi, to w formularzu zgłoszeniowym wpisz, że zgłaszasz się w grupie i uwzględnij ich dane w odpowiednim polu. Zostanie to wzięte pod uwagę to w procesie rekrutacji.

CO OFERUJEMY?

:: Nocleg od środy 24.07 do niedzieli 28.07 w Czarna Góra Resort (aparthotel Biała Perła) z dostępem do strefy wellness (basen i sauna).
:: Wyżywienie (śniadania i obiadokolacje) w formie bufetu, a także lekkie przekąski pomiędzy posiłkami.
:: Oficjalną koszulkę organizatora z sudeckiej kolekcji 2024 oraz zestaw sudeckich gadżetów.
:: Certyfikat wolontariusza, w którym opiszemy Twoje zasługi, włącznie z wypracowaną liczbą godzin oraz zakresem obowiązków.
:: Lidera wolontariatu, czyli osobę, która w razie potrzeby będzie służyć Ci pomocą w trakcie zawodów.
:: Pracę w młodym, ambitnym zespole i w sielankowej atmosferze.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i cierpliwie czekaj na kontakt z naszej strony.

WAŻNE

:: Osoby niepełnoletnie będą musiały dostarczyć zgodę opiekunów prawnych.
:: Wypełnienie formularza nie oznacza automatyczne zakwalifikowanie się do wolontariatu.
:: Organizator nie pośredniczy w dojeździe wolontariuszy na zawody.